SG73P2ERTTD132G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD132G
JLCPCB Part #
C6222062
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS