SG73P2ERTTD1303D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1303D
JLCPCB Part #
C6222060
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS