SG73P2ERTTD1241F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1241F
JLCPCB Part #
C5914937
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS