SG73P2ERTTD122J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD122J
JLCPCB Part #
C7359865
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS