SG73P2ERTTD120G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD120G
JLCPCB Part #
C6677925
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS