SG73P2ERTTD1200D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1200D
JLCPCB Part #
C6222054
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS