SG73P2ERTTD1180F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1180F
JLCPCB Part #
C6295463
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS