SG73P2ERTTD1151D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1151D
JLCPCB Part #
C7359859
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS