SG73P2ERTTD113G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD113G
JLCPCB Part #
C6295459
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS