SG73P2ERTTD112G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD112G
JLCPCB Part #
C5912151
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS