SG73P2ERTTD10R2F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD10R2F
JLCPCB Part #
C6482856
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS