SG73P2ERTTD1071D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1071D
JLCPCB Part #
C6295453
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS