SG73P2ERTTD106G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD106G
JLCPCB Part #
C5912145
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS