SG73P2ERTTD102J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD102J
JLCPCB Part #
C5894210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS