SG73P2ERTTD1000F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1000F
JLCPCB Part #
C5912141
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS