SG73P2E1RTTD9763D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9763D
JLCPCB Part #
C6222041
Description
-55℃~+155℃ 1W 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS