SG73P2E1RTTD9761F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9761F
JLCPCB Part #
C6677910
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS