SG73P2E1RTTD914J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD914J
JLCPCB Part #
C5751589
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS