SG73P2E1RTTD913J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD913J
JLCPCB Part #
C5894200
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS