SG73P2E1RTTD912G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD912G
JLCPCB Part #
C6222029
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS