SG73P2E1RTTD911J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD911J
JLCPCB Part #
C5751585
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS