SG73P2E1RTTD911G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD911G
JLCPCB Part #
C5912139
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS