SG73P2E1RTTD8871F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8871F
JLCPCB Part #
C6222027
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS