SG73P2E1RTTD8661F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8661F
JLCPCB Part #
C6295432
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS