SG73P2E1RTTD825J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD825J
JLCPCB Part #
C5894187
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS