SG73P2E1RTTD824G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD824G
JLCPCB Part #
C6295426
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS