SG73P2E1RTTD820G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD820G
JLCPCB Part #
C7079457
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS