SG73P2E1RTTD8200F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8200F
JLCPCB Part #
C6482838
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS