SG73P2E1RTTD8062F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8062F
JLCPCB Part #
C5912122
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS