SG73P2E1RTTD8061F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8061F
JLCPCB Part #
C5912120
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS