SG73P2E1RTTD7680D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD7680D
JLCPCB Part #
C7311880
Description
-55℃~+155℃ 1W 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS