SG73P2E1RTTD752J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD752J
JLCPCB Part #
C6482832
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS