SG73P2E1RTTD750J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD750J
JLCPCB Part #
C7359831
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS