SG73P2E1RTTD684J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD684J
JLCPCB Part #
C7079432
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS