SG73P2E1RTTD621G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD621G
JLCPCB Part #
C6221996
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS