SG73P2E1RTTD6201F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6201F
JLCPCB Part #
C7311852
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS