SG73P2E1RTTD6192D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6192D
JLCPCB Part #
C5751515
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS