SG73P2E1RTTD5762F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5762F
JLCPCB Part #
C7311842
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS