SG73P2E1RTTD5603F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5603F
JLCPCB Part #
C6677858
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS