SG73P2E1RTTD5600D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5600D
JLCPCB Part #
C6482808
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS