SG73P2E1RTTD5363F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5363F
JLCPCB Part #
C6677852
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS