SG73P2E1RTTD5362D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5362D
JLCPCB Part #
C7311830
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS