SG73P2E1RTTD515G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD515G
JLCPCB Part #
C5751443
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS