SG73P2E1RTTD5112F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5112F
JLCPCB Part #
C5751437
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS