SG73P2E1RTTD4700D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4700D
JLCPCB Part #
C7079386
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS