SG73P2E1RTTD4530F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4530F
JLCPCB Part #
C7311810
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS