SG73P2E1RTTD4321D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4321D
JLCPCB Part #
C6677833
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS