SG73P2E1RTTD4320F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4320F
JLCPCB Part #
C5751402
Description
-55℃~+155℃ 1W 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS