SG73P2E1RTTD4222F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4222F
JLCPCB Part #
C6221944
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS