SG73P2E1RTTD4021F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4021F
JLCPCB Part #
C7359761
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS